Share Week 2016

Share Week 2016

Blogosfera to dziedzina, która interesuje mnie bardzo. Nie tylko dlatego, że piszę sobie swojego bloga, ale ze względów zawodowych – pracuję w agencji PR i niezwykle fascynuje mnie rosnący potencjał internetowych influencerów. Dlatego mój Pocket pęka w szwach od zakładek z blogami, śledzę je jak zwariowana i obserwuję jak stają się internetowymi gwiazdami. Kiedy Andrzej Tucholski ogłosił Share Week 2016, nie mogłam oprzeć się pokusie opublikowania moich typów.

1. niesmigielska.com

Byłam fanką niesmigielskiej, kiedy miała 150 fanów na Facebooku. Czytanie jej to jak rozmowa z twoją ulubioną koleżanką podczas picia drugiej butelki wina. Nie wierzę, ale nawet miałam okazję poznać ją osobiście, bo odwiedziła mnie w Aveiro.

niesmigielska

2. blimsien.com

Wybaczcie, ale w moich typach będą same dziewczyny, bo ostatnio mam taki etap w życiu, że bliżej mi do piosenek Beyoncé, niż filmów typu “Love” Gaspara Noé. Lubię babskie inspiracje, bezpośredniość, tatuaże, sentymentalne teksty i lubię ją.

blimsien

3. fabjulus.pl

Julia również należy do tych dziewczyn, które chciałabym poznać. Nie bardzo wiem co robi na co dzień, wiem, że ma męża i dziecko, ale niech mi ktoś powie: czy ona jest pisarką? Felietonistką chociaż w jakimś stylowym magazynie? A może niedługo będzie?

fabjulus

Znacie jakieś blogi prowadzone przez dziewczyny, w których widzicie duży potencjał?