Joga, portal o Brazylii oraz felietony około podróżnicze. Share Week 2017

Na Share Week 2017 chcę się podzielić kilkoma blogami, które są związane z ciekawymi, aczkolwiek różnymi tematami. Wiele nie podróżowałam, dlatego zgadzałam się z każdym słowem, kiedy czytałam teksty pisane przez Tim Teller na temat kryzysów po podróży czy tysiąca pożegnań. Były jakby wyjęte z mojej własnej głowy. W czerwcu odbędzie się kolejny Bom Dia Brasil Festiwal w Warszawie, więc często wracam na portal o Brazylii autorstwa moje koleżanki Ani. Zawodowo zaczęłam pracować nad projektem związanym z jogą: PortalYogi, który tak mnie pochłonął, że zapomniałam o własnym blogu…

Share Week 2017

  1. TimTeller

“A co jeśli powodem kryzysu jest po prostu codzienność? Widmo bezrefleksyjnego życia i tego, że inni je marnują, żyjąc nudną codziennością, podczas gdy Ty w ciągu ostatnich kilku miesięcy doznałeś wewnętrznego olśnienia i epatujesz chęcią poprawy życia wszystkim wokół? Próbujesz przekazać pozytywne nastawienie do świata, opowiadasz o spełnianiu marzeń, dalekich krajach, a w zamian słyszysz tylko…

Zazdroszczę, też bym tak chciała. Podróżować, odpoczywać.”

Ten blog stał się moim ulubionym blogiem w tym roku. Lubię czytać około podróżnicze przemyślenia autora, które jak nic pasują do mojej sytuacji życiowej.

Share Week 2017

2. Caipiroska.pl

Brazylia jest moim ulubionym krajem. Uczę się portugalskiego oglądając telenowele, chodzę na zajęcia samby, współorganizuję festiwal brazylijski w Warszawie Bom Dia Brasil i czytam bloga Ani, która cześciej niż ja w tej Brazylii bywa.

Share Week 2017

3. PortalYogi

W tym roku do grona moich zainteresowań dołączyła joga. PortalYogi to projekt, którym częściowo zajmuję się w pracy, ale szybko kupiłam pierwsze legginsy do jogi oraz matę. Pozwoliłam, żeby praca i pieniądze szły w parze z pasją. Dlatego polecam PortalYogi również podróżnikom, którym trudno jest stworzyć rytuały poprawiające zdrowie – można rozłożyć matę w hostelu i ćwiczyć z sesjami online!

Share Week 2017: joga, portal o Brazylii oraz felietony około podróżnicze. Click To Tweet
Tak wygląda mój Share Week 2017. Blogi, którymi dzieliłam się w zeszłym roku można znaleźć tu.